RWADULT - YETİŞKİNLERE ÖZEL

İçeriklere erişmek için 18 yaşının üstünde olduğunuzu doğrulamak zorundasınız. 18 yaşının altındaki ziyaretçilerimiz, ziyaretçi olarak sitemizde hiç bir içeriğe erişemeyecektir.

18 yaşından büyükseniz kayıt ol butonuna basarak forum adresimize kayıt olabilirsiniz.

Merhaba sporcu veya sporcu olmak isteyen dostlarım!

Atlas

Atlas

Editör
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

thecerban

Yeni Üye
ilk tartışmayı ben açayım bench press negatifini kullanmayı yüksek ağırlıklarda mı yapmak lazım yoksa düşük ağırlıklarda tekrarı bol tutarak mı yapmak lazım

D

Draqroz

Yeni Üye
ilk tartışmayı ben açayım bench press negatifini kullanmayı yüksek ağırlıklarda mı yapmak lazım yoksa düşük ağırlıklarda tekrarı bol tutarak mı yapmak lazım
Ben biraz daha düşük ağırlıkla daha çok tekrar yapmanı öneririm

G

GothBoiClique

Yeni Üye
Arkadaşlar Düşük ağırlıklarla fazla tekrarlar dayanıklılığınızı arttırmaya yönelik etkiler göstermektedir. Yüksek ağırlık az tekrarlar ise kuvvet arttırmaya yönelik etkiler göstermektedir. Amacınıza göre Setlerinizi Ayarlamayı Unutmayın.

DeadPooLL

DeadPooLL

Yeni Üye
eve kum torbası aldım biraz kondisyon yapmak istiyorum yumruklarımı geliştirmek için neler önerirsiniz spor salonlarını pandemiden dolayı gidemiyoruz

Atlas

Atlas

Editör
eve kum torbası aldım biraz kondisyon yapmak istiyorum yumruklarımı geliştirmek için neler önerirsiniz spor salonlarını pandemiden dolayı gidemiyoruz
Youtubedeki türk ve yabancı kaynaklardan yumruk tekniklerini öğren. Abartmadan güç ve teknik çalışmanı öneririm. Sık sık yaparsan daha iyi olur , işleyen demir ışıldar :)

Atlas

Atlas

Editör
Amacına göre değişir. Ben bench pressi güçlenmek ve hacim kazanmak için 5 tekrar civarında tutuyorum. Yüksek tekrar (yani hipertrofi) içinse Pectoral veya cable chest flyı muscle mind connection tekniğini kullanarak çalışıyorum. Bench yüksek tekrar ile artmaz. Düşük tekrar bench presse ek olarak pause bench press ve close grip bench press yapmanı öneririm.

Atlas

Atlas

Editör
Soru soracaklar başlık açarak sorarsa karışıklığı önlemiş oluruz.

A

alperen146

Yeni Üye
Beyler Bende Antrenörüm Yardımcı Olurum Size

A

alperen146

Yeni Üye
Çok fazla kas kaybı yaşadım, temelden ne yaparak başlamamı önerirsin?
kas hafızası olan birşeydir eskisinden daha çok toparlarsın düzenli olarak ağırlık antremanları yap ve yemek listene uygula eğer programın yoksa instagram fitgat adresinden bana yaz

J

Justpoin

Yeni Üye
selamlar spora yeni başladım 105 kiloyum ağırlıklı olarak ne çalışmalıyım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Adult OyunlarAdult Oyun