RWADULT - YETİŞKİNLERE ÖZEL

İçeriklere erişmek için 18 yaşının üstünde olduğunuzu doğrulamak zorundasınız. 18 yaşının altındaki ziyaretçilerimiz, ziyaretçi olarak sitemizde hiç bir içeriğe erişemeyecektir.

18 yaşından büyükseniz kayıt ol butonuna basarak forum adresimize kayıt olabilirsiniz.
RedWhite

RedWhite

RWADULT
Yönetici
Mesajlar
141
Beğeniler
183,906
mysweetneighbors.png
GELİŞTİRİCİ​
OYUN BOYUTU​
Windows: 1.0+ GB Android: 400+ MB​
GENEL BAKIŞ​
Yaşadığınız yerde birden fazla tatlı komşularınız ve lüks yaşantınız... Karizmanızın sayesinde size kimse hayır diyemiyor. Apartmanın sahibi olmanızın yanı sıra hisseleri en yüksek olan bir şirketin sahibisiniz. Yakında çıkacak olan bu oyunun yapımcısı RedWhiteGames'dir.​
İÇERİK​
3DCG, Başrol Erkek, Büyük Göğüsler, Büyük Kalçalar, Animasyon, Anal, Cosplay, Fantezi, Okul, Ayakla Muamele, Bakire, Bdsm, Elle Muamele, Göğüs Muamelesi, Grup, Hakimiyet Erkek, Hakimiyet Kadın, Mastürbasyon, Milf, Ntr, Oral Muamele, Oyuncaklar, Röntgencilik, Şantaj, Şaplaklama, Teşhircilik, Vajinal, Pov​
GELİŞTİRİCİ GÜNLÜĞÜ
Bu yazı ile birlikte aklınızdaki soru işaretlerini, oyun hakkında soruları, kafanız da "nasıl yani ?" olarak çıkan acaba'ları gidermek için yazıyorum ve yazmaya da devam edeceğim. Bundan dolayı konuya yorum bırakın ve takip edin.

Geliştirme Süreci
Öncelikle çok kısa bir sürede bütün bir oyunun altyapısal gereksinimlerini tamamladık. Peki nedir bu altyapısal gereksinimler? Bir oyunu oyun yapan şeylerin bize göre ilk başında karakterler daha sonra, hikaye ve akıcı bir oynanış gelir. Bu düşünceyle yola çıktığımız da oyunu geliştirmeye başladığımız mart ayından bu yana çok büyük bir yol katettik ve bu süreçte üç oyunun yapımını sürdürüyor ve kısa bir süre sonra çıkarıyoruz.

Animasyonlar
Animasyonlar en büyük silahımız olacak, buna emin olabilirsiniz. Animasyonları klasik Ren'Py yapımından daha da ileri taşıyarak profesyonel bir şekilde özenle tasarlıyoruz.

1.png
2.png
3.png

Kişisel hayatımızda işimizin bir parçası olan bu teknik bilgi sizlere bu oyunda inanılmaz akıcı animasyonlar görmenizi sağlayacak. Döngüye girmeyecek ve insan vücudunun tamamen her temasa uygun tepki vermesini sağlayacak bir animasyondan bahsediyoruz.

Sahne Tasarımları
Animasyonlarda söylediğimiz gibi işimizin bir parçası olduğu için sinema sektörü bize uzak bir sektör değil. Bu yüzden sahnelerin açıları, kamera hileleri gibi pek çok detayla size kusursuza yakın bir görüntü sunarken arka planda hiç tahmin edemediğiniz görseller yatıyor.

Sahneleri tasarlarken dikkat ettiğimiz önemli bir husus vardı. Görsellere baktığımız da hiç bir yerinde bir isim yazmasa dahi insanların "bu görsel hangi oyuna ait ? diye sormamasını ve gördüklerinde direk " Bu görsel RedWhiteGames - BoldBashStudios firmalarına ait" demesini istiyoruz.

Senaryo
Senaryo kısmı bizim için önemli bir parça. Sizleri ne fantastik bir dünyaya götüreceğiz ne de aksiyonun bol olduğu bir dünyaya. Size doygunluk ve tatmin olmuşluk hissini yaşatacak şekilde tasarladığımız hikayemizde senaryoyu yazarken en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi, senaryo dolu gözüksün diye hikayeye katkı sağlamayan her şeyi çıkardık. Senaryo boyunca okuyacağınız her bir cümle ana hikayeye hizmet eden bir etken. Rengarenk bir oyun oynayacak ve yeterince tatmin olacaksınız.

Neler Tamamlandı?

Oyun giriş "Introduction" bölümü tamamlandı. ☑

Oyunun logosu çizildi. İkon haline getirildi ve tamamlandı. ☑

Oyunun menü içerikleri ve menü animasyonu tamamlandı. ☑

İlk bölümün konuşma metni yazıldı ve senaryo tamamlandı. ☑

Oyun ismi "My Sweet Neighbors" olarak gelmeyecek. Benzeri de olmayacak. Konu yakın, MSN karakterleri ve hikayesi devam edecek. Yakında oyunun ismi konu içerisinde günellenecek.​

GÖRSELLER​
msngkeyrwadult0953.png msngkeyrwadult0113.png msngkeyrwadult0163.png msngkeyrwadult0243.png msngkeyrwadult0339.png
 
M

Mert12345

Yeni Üye
Mesajlar
1
Beğeniler
2
Ekli dosyayı görüntüle 3087
GELİŞTİRİCİ​
OYUN BOYUTU​
Windows: 1.0+ GB Android: 400+ MB​
GENEL BAKIŞ​
Yaşadığınız yerde birden fazla tatlı komşularınız ve lüks yaşantınız... Karizmanızın sayesinde size kimse hayır diyemiyor. Apartmanın sahibi olmanızın yanı sıra hisseleri en yüksek olan bir şirketin sahibisiniz. Yakında çıkacak olan bu oyunun yapımcısı RedWhiteGames'dir.​
İÇERİK​
3DCG, Başrol Erkek, Büyük Göğüsler, Büyük Kalçalar, Animasyon, Anal, Cosplay, Fantezi, Okul, Ayakla Muamele, Bakire, Bdsm, Elle Muamele, Göğüs Muamelesi, Grup, Hakimiyet Erkek, Hakimiyet Kadın, Mastürbasyon, Milf, Ntr, Oral Muamele, Oyuncaklar, Röntgencilik, Şantaj, Şaplaklama, Teşhircilik, Vajinal​
WINDOWS
YAKINDA​
ANDROID
YAKINDA​
GÖRSELLER​
YAKINDA​
YAKINDA​
YAKINDA​
YAKINDA​
YAKINDA​
Herkese haber salın herkese..
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst
Adult OyunlarAdult Oyun