RWADULT - YETİŞKİNLERE ÖZEL

İçeriklere erişmek için 18 yaşının üstünde olduğunuzu doğrulamak zorundasınız. 18 yaşının altındaki ziyaretçilerimiz, ziyaretçi olarak sitemizde hiç bir içeriğe erişemeyecektir.

18 yaşından büyükseniz kayıt ol butonuna basarak forum adresimize kayıt olabilirsiniz.

Açık RWADULT Ekibe Başvuru & Gereksinimler

Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmış...
RedWhite

RedWhite

RWADULT
Yönetici
Mesajlar
141
Beğeniler
183,906
rwadult_basvuru.jpg
Başvuru Gereksinimleri
RWADULT ekibine zaman zaman farklı alanlardan yeni yüzler katıyoruz. Bu alanlar; Forum Moderatör, Discord Moderatör, Çevirmen, Geliştirici gibi ayrılmaktadır. Daha farklı alanlar eklenebilir. Eklendiğinde başvuru formu buna göre şekillendirilir. Unutmayın ki, ekipte olan her kişi topluluk içinde bizim için normal bir üyeden farksızdır. Ekipte bulunan bir üye de forum üzerinde veya diğer RWADULT hizmetleri üzerinde bir ihlal gerçekleştirdiğinde susturma alabilir hatta yasaklanabilir. Ekipte bulunmanın bir ayrıcalığı yoktur.

Yapılan başvurularda uygun görülen kişiler test edilerek altyapıya alınır. Çevirmen; RWADULT 'un gelişmesine ve oyunların daha sık, düzenli bir şekilde paylaşılmasını sağlar. Başlıca göreviniz size verilen oyunların çevirilerini, verilen süre ve tarihte bitirmenizdir.

Aradığımız öncelikli özellikler yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine önem gösterilmesidir. RWADULT İngilizceyi direkt, birebir olarak Türkçeye çevirmenizi değil, Türkçeye en anlamlı şekilde çevirmenizi bekler.

Sizlerden bütün gününüzü buraya ayırmanızı istemiyoruz ancak size verilen işlerin hakkıyla üstesinden gelmenizi bekliyoruz. Eğer yukarıdaki bilgilere uyduğunuzu düşünüyorsanız formumuza başvurun. Sağlanan tüm bilgiler yönetici ekibi dışında kimse ile paylaşılmaz, bu yüzden istediğiniz kadar açık olmaktan çekinmeyin.

RWADULT ekibine başvuruda bulunmadan önce sağlamanız gereken şartlar;
  • Türkiye Cumhuriyeti üzerinde 18 yaşınızı doldurmuş olmanız.
  • Forum üzerinde en az 3 aylık kayıt sürenizin bulunması.
  • Forumda bulunan iletilerinizin içeriğinin düzgün olması.
  • Adınızın topluluk tarafından kötü olarak anılır olmaması.
  • Seçtiğiniz alan için yapacağınız işte yetenekli olmanız.
  • RWADULT yöneticileri tarafından istenilen her bilgiyi doğru olarak vermeniz ve doğru olduğunu onaylamanız.
  • Ekip ruhuna ve ekipçe çalışmaya uyum sağlayabilmeniz.
  • RWADULT yönetimi tarafından ekipten hiçbir açıklama yapılmadan çıkartılabileceğinizi anlamanız.
  • Gün aşırı RWADULT ve platformuna vakit ayırabilmeniz.
  • RWADULT bünyesinde bir iş yaparken yaptığınız her şeyin RWADULT adı altında ve RWADULT topluluğu için yapıldığını, RWADULT'a ait olduğunu kavramanız.
Yukarıda listelen gereksinimler başvuru kontrolü sağlarken sadece dikkat ettiğimiz birkaç noktadır. Yazılanlar dışında bulunan bazı sebeplerden dolayı başvurunuz kabul edilmeyebilir, geri çevrilebilir. RWADULT yönetimi başvurunuzun neden reddedildiğini açıklamak zorunda değildir ve açıklamak zorunda tutulamaz.

 
Durum
Bu konu cevaplar için kapatılmış...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst
Adult OyunlarAdult Oyun