RWADULT - YETİŞKİNLERE ÖZEL

İçeriklere erişmek için 18 yaşının üstünde olduğunuzu doğrulamak zorundasınız. 18 yaşının altındaki ziyaretçilerimiz, ziyaretçi olarak sitemizde hiç bir içeriğe erişemeyecektir.

18 yaşından büyükseniz kayıt ol butonuna basarak forum adresimize kayıt olabilirsiniz.
mrtyvz

mrtyvz

Yeni Üye
diğer bir çok oyunda mouse un tekerleği ile diyalogları geri alıyordum bu oyunda diyalogları geri alamıyormuyuz ?

J

Jesse

Yeni Üye
Harold'a donut aldığım halde kabul etmiyor. Bug durumu ola bilir mi?
maple drizzle ve blueberryglaze istiyor adam ama aldığım zaman istemediyini söylüyor

K

Kilic18

Yeni Üye
Spor salonu görevini yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

mrtyvz

mrtyvz

Yeni Üye
pizza siparişini bir türlü beceremiyorum evin yanından geçerken hangi pizza varsa evin üstünde aşağıdaki üç pizzadan evin üstündekine benzeyene tıklıyorum çarpı oluyor nasıl geçicem ben burayı

Ryx

Ryx

Moderatör
pizza siparişini bir türlü beceremiyorum evin yanından geçerken hangi pizza varsa evin üstünde aşağıdaki üç pizzadan evin üstündekine benzeyene tıklıyorum çarpı oluyor nasıl geçicem ben burayı
Pizzaya basacaksınız evlerin üstündekine değil.

K

Kilic18

Yeni Üye
Harold kaybolduğu görevi bir türlü yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ryx

Ryx

Moderatör
Harold kaybolduğu görevi bir türlü yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Karakterinizin telefonunu açın, sol üstte bulunan internet simgesine tıklayın, eşyalar bölümüne gelin, biraz aşağı indiğinizde "correct_donut" tarzı bir eşya göreceksiniz, bunu seçmeniz hâlinde görevi geçebilirsiniz.

K

Kilic18

Yeni Üye
Karakterinizin telefonunu açın, sol üstte bulunan internet simgesine tıklayın, eşyalar bölümüne gelin, biraz aşağı indiğinizde "correct_donut" tarzı bir eşya göreceksiniz, bunu seçmeniz hâlinde görevi geçebilirsiniz.
Donutgörevi değil harold kayboldu onu tekrar bulamıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Adult OyunlarAdult Oyun